ФОРУМ
   Начало  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви  
 

Изгубено коте, моля помогнете.

Общи приказки

Изгубено коте, моля помогнете.

Мнениеот martellan » 25 Яну 2019 13:15

Котето е женско на 6 години и е кастрирано. Живееше вкъщи, но си излизаше и на двора. Много ни обичаше, а и ние също и никога не сме пропускали да и обръщаме внимание и да я глезим.
Преди 5 дена обаче пред къщата ни спря бус, който разнася стока по магазините. От любопитство тя се е качила вътре, а следващата спирка на буса е на 4,4км в близкото село до града. Доставчика също я видял как изкача в момента, в който отваря буса. Тя побягва с бърза скорост незнайно на къде и уплашена от лаещите кучета. Цялото семейство обикаляме от 5 дена цялото село, викайки я по име. Разлепихме цветни плакати с нейна снимка, описание и обявено възнаграждение и новината много бързо се разнесе из цялото село. Ходих дори и вечерта отново викайки нейното име, разсипах храна, но така и не се показа. На четвъртия ден реших да тръгна пеша през горите и поляните с надеждата да я открия като останали членове на семейството останаха да я търсят в селото, но отново всичо това без резултат.
Моля ако някой има опит в подобни ситуации или имате компетентно мнение по въпроса, помагайте със съвет. Ще бъдем благодарни цялото семейство. Много ни липсва и много страдаме за нея!!!
martellan
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Яну 2019 13:13

Назад към Общ форум

cron
 | Начало  | Форум  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви
© Copyright 2009 Котка.bg    Powered by phpBB ©