Kotka.bg ФОРУМ • Виж темата - лекари неадарници

ФОРУМ
   Начало  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви  

лекари неадарници

Съвети, препоръки и всичко останало за здравето на вашата котка.

лекари неадарници

Мнениеот rokiana » 21 Апр 2011 09:15

вет.лекари с купени дипломи лекуват животните ни-мислят само за пари а не за животните :evil: :evil: :evil: .стара загора
rokiana

Re: лекари неадарници

Мнениеот vilito » 21 Апр 2011 12:37

А как да разберем кой лекар какъв е? Аз си спомням, че моя котарак като беше на няколко месеца, му сложиха катетър и казаха, че има песъчинки в бъбреците, а ние го заведохме само за ваксина.. дори нямаше признаци за каквото и да е. Клиниката е една от най-известните във Варна. После го заведох при един лекар, с когото говорих и ми се стори свестен, дори той му прави кастрацията, но ми е доста далече. Днес се наложи спешно да го заведа пак в онази клиника, щото ми е най-наблизко, този път наистина беше много зле и му сложиха катетър, пак ще ходим тези дни да му инжектират антибиотици. Дори ми направиха голяма реклама на една специална храна, но не ми е по джоба, съжалявам. Ще караме с това, което е ял до сега.. 7 години близо и чак сега имаше проблем. Така че ще минем и без "специална храна". Важното е да се оправи, щото наистина беше много зле.
Та, как да разпознаем кога един лекар е добър и дали ни лъже?
vilito

Мнениеот tanka 80 » 09 Май 2011 13:04

kotkata mi ymra zaradi nekadarnost.za6to li-ami parvo 4e bila na vazrast-10g.i neporodista .4e a lekyvaxa za kakvo li ne-ty faringit ,ty 4e imala rak .kajete ka da se doveri6 na tezi doktor4eta koito se navadixa.stara zagora.ne vodete jivotnite si v tezi kliniki-,,vita veru,,,i v,, provia,, , ,, vet-dent,,.v tezi kliniki ybivat jivotnite.nekadarnisi
tanka 80

Мнениеот viktori2010kotka » 10 Май 2011 09:34

Здравейте!Имам няколко котки , но едната е болна от 1 година. Няма глас само се дави и трудно се храни. Лекарят ми даде някакъв антибиотик , но нямаше полза от него .Някой знае ли каква е тази болест и как се лекува ? Котаракът ми много отслабна .
viktori2010kotka

лекари неадарници

Мнениеот elenadi » 05 Фев 2012 10:15

Така е мили момичета,ние не препоръчваме лекари,споделяме ви нашите преживявания,опит даваме ви напъдствия да знаете всичко като отивате на консултация,едва ли не повече и от самия хирург,за да бъдете доволни после,но изборът на лекар си е изцяло ваше решение
Векторный клипарт Татуировки эскизы tattoo
elenadi

Назад към Здравето при котките

| Начало  | Форум  | Видео  | Снимки  | Статии  | Обяви
© Copyright 2009 Котка.bg    Powered by phpBB ©